6 Aralık 2012 Perşembe

Üşümüştü ısındı...

Kısacık bir merhaba... Sizlerle küçük bir şey paylaşıp işlerime geri dönüyorum. Bu fincan komşumun cici kızı Tuğçe'nin. Tuğçe üniversite sınavına hazırlanıyor. Yoğun bir çalışma programı var. Ve artık pek çok liseli gibi güne çok erken saatte başlıyor. Bu nedenle bu fincanın içine kimi zaman çay kimi zaman kahve giriyor. Ama havalar soğuyunca bu fincan böyle pek üşümüş...


Ben de bu fincan üşümesin dedim. Ona bir kazak ördüm.Kazağın modelini Tuğçe bulmuş. Ben de hemen örüverdim. Model saç örgü ve şeritlerle oluşuyor.


Düz örülen parçayı iki düğme ile birleştirdim. Çok kolay. Alt kısmından başlayıp yukarı çıktıkça kenarlardan arttırdım. Tuğçe bu sabah çayını sıcacık içmiştir umarım.

Yeni yıl projelerime başladım. İki tane pano üzerinde çalışıyorum. Göz açıp kapatıncaya kadar bu sayfalarda karşınızda olacak. 

Bu arada paylaşmadan duramayacağım. Dün bir arkadaşım blogdaki yazılarımda neşeli, mutlu bir hava olduğunu söyledi. Öyle hoşuma gitti ki... Bu işleri mutlu olmak için yapıyor, mutlu etmek için paylaşıyorum. Sevgili Derya bunu hissetmiş. Ve bu da beni çoook mutlu etti. 

Bambaşka neşeli paylaşımlarda buluşmak üzere...

5 yorum:

 1. Harikasın. Bayıldım bu fikre. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. iyiymiş valla...
  hiç böylesini görmemiştim :)
  ellerine sağlık canım...

  YanıtlaSil
 3. ELLERİNİZE SAĞLIK KEHİFLE İZLİYORUM SİZİ SEVGİLER

  YanıtlaSil
 4. sıcacık içersin artık çaylarını ..ellerine sağlık..

  YanıtlaSil