10 Eylül 2011 Cumartesi

Yaratıcılık sezonunu açarken


Biten bir başka iş, sayfaya yazılan yeni bir yazı oldu. Her gün bir şeyler paylaşan arkadaşlarıma çok özeniyor ama bunu bir türlü beceremiyorum. Benim bir şeyler yazmam için yaptığım bir iş olmalı, onu paylaşmalıyım.Çok istesem de günlük yazılar yazamıyorum. Buradan hareketle işte son çalışmam.


Yine küçük bir çanta. Bunun da bir önceki çantada olduğu gibi kullanım amacı tam olarak belli değil. Çanta içi düzenleyici olarak kullanışlı olur diye düşünüyorum.


Fermuara geçirdiğim ipe, içini doldurduğum bir kelebek iliştirdim. Açıp-kapatırken kolay oluyor. Bir de manzarayı tamamladı.


Sarı kumaşla yaptığım yuvarlak aplikeye bir kaç işleme yaptım. Bu, çantadaki manzaranın güneşi oldu.


Ağaç aplikesinin yan tarafına sap işi ile üç tane çiçek işledim.Böylece üzerinde mini bir manzara olan çantam bitti. Sizlerle paylaşmadan kullanmaya başladım bile.

Kolay ve yapması çok zevkli bir çalışma oldu. Sonbaharla birlikte yaratıcılık sezonumuzu açarken sizlere de fikir vermesi umuduyla...

13 yorum:

 1. Ne kadar hoş! Ben önce yastık sandım. Artık bahçe keyiflerimiz bitmek üzere olsa da bir dahaki yaza yapıp kullanmalı zevkle..Çanta olarak da harika. Ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 2. evet çok güzel olmş elinize sağlık...

  YanıtlaSil
 3. Çok şeker olmuş. Elinize sağlık. Bu arada yazdıklarınıza da katılıyorum. Ben de günlük yazılar paylaşamıyorum hiç, mutlaka bir şeyler yapıp göstereceğim önce :)

  YanıtlaSil
 4. Ellerinize sağlık çok güzel olmuş,çantaları dolduruyoruz aslında iç düzenleyicilerle ama onlarsız da olmuyor:)

  YanıtlaSil
 5. dsciğim ben de senin gibiyim, ancak yaptıkça yazı paylaşıyorum çünkü burada bulunma amacım bu.Çanta yine el dikişi sanırım, çok güzel olmuş, ellerin dert görmesin.

  YanıtlaSil
 6. Sadelik güzelliktir değil mi?Çok cici olmuş.

  tülin

  YanıtlaSil
 7. ellerine sağlık canım renklerinde çok hoş sevgiler

  YanıtlaSil
 8. ooo bu ne hoş bir çalışma böyle. itiraf edeyim favorim bu çanta ve daha önce paylaştığınız cüzdanlar :)) bu arada bende sizin gibi öyle her gün bir şeyler paylaşamıyorum blogumda, bi işi bitirmeliyim ki paylaşabileyim. Kaderdaşız yani :))
  ellerinize sağlık, sevgiler

  YanıtlaSil
 9. Cok güzel olmus, sadece bu degil ama sayfaya bakindimda hepsi birbirinden güzel cantalarin. Özellikle el emegi ürün olusu farkli yapan sanirim.
  Eline saglik, sevgiler.

  YanıtlaSil
 10. Cok seker olmus ellerinize saglik.

  Sevgilerle.

  YanıtlaSil