8 Haziran 2011 Çarşamba

Verimli bir haftasonu

Bu yazıyı Pazartesi günü yazacaktım. Geçirdiğim güzel hafta sonunu ballandıra ballandıra anlatacaktım. Ama bugün günlerden Çarşamba olmuş, haftanın yarısı bitmiş ben ancak oturabildim bilgisayarımın başına. Yakın bir arkadaşımın eşi zor bir ameliyat geçirdi. Gecikmemin mazareti budur.

Hafta sonu www.yapyapistir.wordpress.com atölyede bir etkinlikteydim. Sevgili arkadaşım www.durupdururken.wordpress.com sayesinde haberim oldu bu etkinlikten. Birlikte gittik. Burası şahane bir yer. İçeri girdiğiniz andan itibaren yaratmamanız mümkün değil. İşte bu atölyede, hepimizin bulaşık yıkamakta kullandığımız Scotch brite bulaşık süngeri ile neler yaptık neler...Bulaşık süngerlerinden atölyedeki bir aletle çeşitli şekiller kestik. Bu şekilleri "patates baskısı" yöntemiyle bez çantaların üzerine aktardık.Çok güzel çantalar çıktı ortaya. Ama ortamdaki samimiyet ve sohbet herşeyin ötesindeydi.İşte benim çantam :)


Tak çantanı koluna herkes kendi yoluna :)

NOT: Hiç resim çekemedim. Resimlerini kullandığım için www.kuzinedekizaranekmek.com'a teşekkür ederim.

5 yorum:

 1. merhaba:D çok orjinal çalışmalar olmuş çok beğendim. duvardada güzel olur bu kalıplar yada dolap kapağında denemek lazım :D:D

  YanıtlaSil
 2. bulaşık süngerinden baskı, hiç aklıma gelmezdi, harika olmuş, birlikte paylaşım daha da güzel elbette.

  YanıtlaSil
 3. harikasınız canım yaaa süper olmuşlar.

  YanıtlaSil
 4. güzel olmuş. çevreci çanta;)

  YanıtlaSil
 5. Teknik çok hoş, çantalar ondan da hoş :)

  YanıtlaSil