18 Şubat 2010 Perşembe

Yoyo'lu amerikan servislerim

Herkese selamlar, bende bir yoğunluk, bir yoğunluk... Hem evde işler yoğun, hem de el işlerim yoğun... Okula giden iki tane çocuğunuz varsa zaten yoğun olmamak mümkün değil. Dersler, projeler, ödevler, sınavlar... Bazı günler, bilgisayarın başına oturamadan bitiyor. Sizleri de istediğim gibi ziyaret edemiyorum. Buna bir çare bulmam lazım...

Yarım kalan işler de manevi bir yük oluyor. Neyse bir tanesi bitti! Bulduğum küçük boşluklarda bir süredir üzerinde çalıştığım amerikan servis takımımı tamamladım. Daha önce, çok benzer kumaşlarla bir takım yapmıştım. İşte burada. O takım satıldı. Ben de yakın renklerle bir takım daha yaptım.Kumaşları birleştirdim, elyafladım ve yorganladım. Biraz rengarenk oldu. Ama ben renkleri seviyorum. Yemek yerken de renkler, masaya canlı, dinamik bir hava veriyor. Sade, tek renk tabaklarla kullanılırsa daha güzel oluyor. Servisler renkli, tabaklar renkli olursa karışık görünür.Amerikan servis ile peçete halkasını aynı kumaşlardan hazırladım. Birbirleriyle uyumlu olsunlar diye. Daha önce mavi renkli amerikan servisler yapmıştım. Bakın burada. Onlar da peçete halkaları ile takım halinde.Peçete halkasını bir küçük yoyo ile süsledim.Peçete halkalarına farklı renklerde düğmeler diktim. Düğmelerin modeli aynı ama renkleri farklı.Çocuklar okuldan gelmek üzereler... Ben görev başına gidiyorum. Gelenlerin karnı acıkmıştır, atıştırmalık bir şeyler hazırlayayım. Hepinize sevgilerimi yolluyorum.

17 yorum:

 1. nerelerdeydin ..??ama gene sana has güzel patchworklerle meşgulmüşsün ..affedildin ..;))..bunlarda çok güzel olmuşlar ..ellerine sağlık ...bende bu pasaj ı merak ediyorum ..nasıl satış yapılıyor ..ürünleri bloğa koyar gibimi resimleniyor ..??kargo kime ait ??bende yaptığım işleri değerlendirmek istiyorum ..nasıl yapabilirim ??sevgiyle sağlıklı kal..

  YanıtlaSil
 2. harika olmuş. ellerinize sağlık..

  YanıtlaSil
 3. Tek kelimeyle *HARIKA* olmu$!:)

  YanıtlaSil
 4. Çok neşeli, eline sağlık. Keşke daha sık görebilsek yaptıklarını...

  YanıtlaSil
 5. sağol kelebek'cim. pasaj'la ilgili sana mail atarım. dakikadanönce, birsen teşekkürler. marifetli peri, teşekkür ederim. bende daha sık yazı yazmak istiyorum ama yoğunluktan bazen yazıların arası açılıyor. sevgiler.

  YanıtlaSil
 6. harika!
  cıvıl cıvıl.
  ellerinize sağlık!

  YanıtlaSil
 7. canım ne kadar güzeller.yoyoyu çok seviyorum ben.

  YanıtlaSil
 8. AY NASIL ŞEKER BUNLAAARRR!! :)

  YanıtlaSil
 9. Çok güzel. Detaylarını çok beğendim!

  YanıtlaSil
 10. Ne güzel cıvıl cıvıl, bende renklere bayılırım. Güle güle iyi günlerde afiytle kullanın...Sevgiler...

  YanıtlaSil
 11. çok güzel renler çok harika birbirini tamamlamış ellerine sağlık

  YanıtlaSil
 12. ellerinize sağlık harika görünüyorlar

  YanıtlaSil
 13. çook hoşlar.elinize sağlık.yatak örtüsü de çok güzel ve çok emekli ayrıca elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 14. ,*-*,hayırlı kandiller ..*-*.

  YanıtlaSil
 15. çok guzeller yaptıklarnızı hep beğeniyorum ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 16. ellerine saglik cok hos olmuslar...

  YanıtlaSil
 17. Çok güzeller ellerine sağlık

  YanıtlaSil